A La Turca Yalı Evleri Özellikleri

A La Turca Yalı Evleri ihtişamlı ve kendine has görünümüyle dikkat çekiyor

A La Turca Yalı Evleri Özellikleri

Samsun Atakum'da deniz manzaralı A La Turca Yalı Evleri ihtişamlı ve kendine has görünümüyle dikkat çekiyor. Dış tasarım olarak oldukça albenisi olan A La Turca Yalı Evleri 1.800 metrekarelik geniş bir arsa üzerine oturuyor. Toplamda 18 konut bulunan A La Turca Yalı Evleri 200 metrekare ile 440 metrekare genişliğinde daireleriyle oldukça geniş bir portföye sesleniyor.
İki bloktan oluşan A La Turca Yalı Evleri, deprem yönetmeliğine uygun bir biçimde tüm zemin etütleri yapılmış sağlam bir temel üzerine inşa edilmiş. Temel dolgu toprak üzerine inşa edilmiş ve zemin kısma sağlamlığıyla bilinen C35 betonlar dökülmüştür.

Rekreasyon alanları özel olarak projelendirilmiş, çeşitli bitkilerle süslenmiş, bahçesi, damlama sulama sistemiyle sulanan bir görünüm içindedir. Ayrıca site sakinleri için kullanıma hazır halde bir de havuz bulunmaktadır. Merkezi fıskiye sistemi de siteye adeta bir otel havası katmaktadır. Fitness, mini golf alanı, sauna, kitap okuma alanı, dinlenme alanları gibi tamamen müşterilerini hoşnut etmeye odaklı bir yaşam alanı sunulmaktadır. A La Turca Yalı Evleri ısı yalıtımlı cephesiyle de dört mevsim konforu vaat etmektedir.

A La Turca Yalı Evleri'nde en çok önemsenen konulardan birisi de güvenliktir. 7/24 kameralı güvenlik sistemi, tüm gün boyunca bulunan güvenlik görevlileri, sitenin muhtelif yerlerinde yer alan gece görüşlü kameralar, karlı giriş sistemleri, duvardan atlama sensörleri gibi son teknoloji ürünlerle site sıkı bir güvenlik gözetimi altındadır. Samsun Atakum'da deniz manzaralı bu yaşam alanı sizi konforlu bir yaşama çağırıyor.

 

Proje Bilgisi: Yalı Evleri