A+ Live Ataşehir satışa sunuldu

Maksem Grup tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen A+ Live Ataşehir satışa sunuldu. 111 ofis ve 11 ticari üniteden oluşacak proje 200 milyon TL'ye mal olacak.

A+ Live Ataşehir satışa sunuldu

Maksem Grup, Ataşehir'de konumlandırdığı A+ Live projesinin lansmanını bugün gerçekleştirdi. Proje için 200 milyon TL harcanacak.

A+ Live Ataşehir satışa sunuldu
Başakşehir'de inşa ettiği Bulvar İstanbul'da sona yaklaşan Maksem Grup, yeni yatırımı için Ataşehir'i seçti. A+ Live Ataşehir ismini taşıyacak olan proje, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu bir lokasyonda yükselecek. A+ Live'da 111 ofis ve 11 ticari ünite yer alacak. Projede ayrıca, farklı konseptlerde kafe ve restoranlara, ara katlar ve teraslarda açık-kapalı bahçeler ile spor alanları ve fitness salonuna yer verilecek. 

Ataşehir'e 200 milyonluk yatırım
40 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilececk A+ Live Ataşehir 200 milyon TL'ye mal olacak. Projede modern ofis yaşamına dair tüm alt yapı ve donatılara sahip ofislerin yer alacağı bilgisini veren Maksem Grup Yönetim Kurulu üyesi Bilal Aydoğan

"Bölgenin yeni çehresine yakışacak, donatılarıyla da yeni finans merkezinin gelişiminde örnek teşkil edecek bir ofis projesine imza atıyoruz. Bu anlamda A+ Live Ataşehir projemizi geliştirirken, çalışanlarıyla birlikte yaşayacak bir ofis projesi oluşturduk" dedi.  

A+ Live Ataşehir satışa sunuldu

Metrekaresi 8.000 TL'den başlayan fiyatlarla
E-5 ve TEM otoyollarına oldukça yakın bir noktada inşa edilecek olan A+ Live Ataşehir'de metrekare fiyatları ise 8.000 TL olarak belirlendi. 28 farklı tipte ofise yer verilecek olan projede ofislerin tavan yükseklikleri 3.80, ticari birimlerin tavan yüksekliği ise 5.50 metre olarak belirlendi. Projede yer alan ofislerin yükseklikleri ise 40 metrekareden 366 metrekareye kadar farkılılık gösterebilecek. 

Firma Bilgisi: Maksem Yapı
Proje Bilgisi: a+ live ataşehir