A Loft Bornova fiyatları 285 bin TL'den!

Art 2 İnşaat güvencesiyle İzmir Bornova'da hayata geçirilen A Loft Bornova fiyatları 285 bin TL'den başlıyor

A Loft Bornova fiyatları 285 bin TL'den!

Art 2 İnşaat güvencesiyle İzmir Bornova'da hayata geçirilen A Loft Bornova fiyatları 285 bin TL'den başlıyor. Üniversite ve hastanelere oldukça yakın bir konumda yer alan proje yatırım için ideal bir bölgede bulunuyor. 

2017 yılında teslim edilmesi planlanan A Loft Bornova projesi tamamı 1+1 dairelerden meydana geliyor. Projede alanları 55 metrekare ile 60 metrekare arasında değişen 56 adet daire bulunuyor. 

Öğrenciler için oldukça ideal olan A Loft Bornova Yaşar Üniversitesi'ne 500 metre mesafede yer alıyor. Proje, Turkcell Bölge Müdürlüğüne 50 metre, Forum Bornova'ya 200 metre, Ege Üniversitesi Hastanesi'ne 500 metre, metro durağına ise 500 metre mesafede konumlanıyor. 

A Loft Bornova fiyatları 285 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. A Loft Bornova projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Açık otopark, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi imkanların yer aldığı A Loft Bornova projesi daireleri ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Firma Bilgisi: Art 2 İnşaat
Proje Bilgisi: A Loft Bornova