A Plus Projesi Fiyatları

A Plus projesi, her aile için uygun konut projesi kapsamında Diyarbakır'da yaşama geçirilmiş olan bir proje olmaktadır

A Plus Projesi Fiyatları

Lotus yapı öncülüğünde ortaya çıkarılmış olan A Plus projesi, her aile için uygun konut projesi kapsamında Diyarbakır'da yaşama geçirilmiş olan bir proje olmaktadır. Bu doğrultuda; on bir farklı daire içeriği ile karşımıza çıkmakta olan seçkin proje, gayrimenkul yatırımları için de oldukça uygun fiyat içerikleri taşımaktadır.

Bunlara dahil olarak; çocuk oyun alanları ve açık otopark imkanları ile de göz doldurmakta olan A Plus projesi; 1+1, 2+1, ve 3+1 daire seçenekleri ve toplu konut içeriklerine sahip olmaktadır. Bu bağlamda; deprem yönetmenliğine uygun olarak ortaya çıkarılmış olan A Plus projesi, 100 bin liradan başlayan fiyatları ile her ekonomik yapıya uygun konut ihtiyacını da uygun ödeme kolaylıkları dahilinde karşılayabilmektedir.
Bunlarla birlikte; aileler için özel site kapsamında ortaya çıkarılmış olan A Plus projesi, yürüyüş parkuru ve açık yüzme havuzu özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca; yeşil alan ihtiyaçlarında da uygun konut imkanlarını daire sahipleriyle bir araya getiren A Plus projesi, kameralı güvenlik ve zemin etüdü yapılmış olan seçkin konutları ile tüm beklentilere uygun karşılıklar sağlayabilmektedir.

Netice itibariyle; 2015 yılında teslim işlemlerinin gerçekleştirileceği A Plus projesi, 130 bin ile 260 bin fiyat aralıkları dahilinde yaşama geçirilebilmektedir. Dolayısıyla; ailelerin konforlu ve güvenli konaklama ihtiyaçlarına da cevap verebilecek olan seçkin proje, her keseye uygun ödeme kolaylıklarına da sahip olmaktadır.