A1 Residence fiyatları 1 milyon 800 bin TL'den!

Acat Yapı'nın İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği A1 Residence fiyatları 1 milyon 800 bin TL'den başlıyor

A1 Residence fiyatları 1 milyon 800 bin TL'den!

Acat Yapı'nın İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği A1 Residence fiyatları 1 milyon 800 bin TL'den başlıyor. Toplam 24 adet dairenin yer aldığı A1 Residence projesi 1321 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Tamamı 3+1 dairelerden meydana gelen A1 Residence satılık daire alanları 180 metrekare olarak tasarlanıyor. 

A1 Residence projesi teslimlerinin 2017 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor. 14 katlı tek bloktan oluşan proje kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Akıllı bina teknolojisi ile donatılan A1 Residence projesi sosyal donatı alanları ile daire sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek. A1 Residence, Bağdat Caddesi'nin en geniş 3+1'lerin bulunduğu proje. 

A1 Residence fiyatları ise 1 milyon 800 bin TL ile 2 milyon 400 bin TL arasında değişiyor. A1 Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. A1 Residence projesi ile ilgili ödeme ve fiyat bilgilerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Oturum amaçlı tercih edilen A1 Residence projesinde kameralı güvenlik, kapalı otopark, güvenlik, akıllı ev sistemleri, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Projede aynı zamanda yüzme havuzu, sauna ve fitness salonu gibi özellikler de yer alıyor. 

A1 Residence nerede? Acat Yapı imzası taşıyan A1 Residence projesi, Bağdat Caddesi'ne 2, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 10 dakika mesafede yükseliyor. Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun koşullarda yükselen A1 Residence projesi teslimlerinin 2017 yılının Ocak ayında yapılması planlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Acat Yapı
Proje Bilgisi: A1 Residence