A2 Residence Kadıköy projesi

A2 Residence Kadıköy projesi Acat Yapı tarafından inşa ediliyor

A2 Residence Kadıköy projesi

A2 Residence ACAT Yapı tarafından inşa ediliyor. Kadıköy’de yer alan A2 Residence 3+1 dairelerden meydana geliyor. 24 adet konuttan oluşan A2 Residence 12 katlı tek blok şeklinde inşa ediliyor. A2 Residence satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor ve tüm daireler 3+1 olacak şekilde tasarlanıyor. Bunların dışında A2 Residence projesinin 12’nci katında penthouse daireler bulunuyor. Bu dairlerin büyüklükleri de 160 metrekareye kadar çıkabiliyor. A2 Residence projesi özellikleri arasında 2 katlı kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness center, akıllı bina sistemi ve güvenlik gibi sosyal imkanlar sunuluyor. A2 Residence teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

A2 Residence fiyat listesi
Kadıköy Göztepe’de Acat Yapı tarafından inşa edilen A2 Residence fiyatları 380 bin dolardan başlıyor. Buna göre A2 Residence fiyat listesi şöyle: 3+1 dairelerin fiyatı 380 bin dolardan başlıyor 450 bin dolara kadar yükseliyor. Penthouse dairenin fiyatı ise 750 bin dolar.

A2 Residence ödeme planı
Konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunan Acat Yapı A2 Residence ödemeleri ile ilgili bilgilere A2 Residence satış ofisi tarafından veriliyor.

A2 Residence nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan A2 Residence Kadıköy’de yükseliyor.

A2 Residence adres bilgileri: Erenköy Mah. Bağdat Cad. Kantarcı Rıza Sok. Seyran Apt. No:1/3 KADIKÖY

A2 Residence nasıl gidilir?
Metrobüs, Marmaray, Metro ve tüm toplu taşıma araçlarına oldukça yakın konumda yer alan A2 Residence projesine özel araçla gitmek isteyenler şu yolu kullanabilir:

Kadıköy’den kalkan sarı dolmuşlar ile Bağdat Caddesine geçebilir,
Caddebostan Kültür Merkezi’nin arka tarafından ulaşabilir,
Özgürlük Parkı yönünden ulaşım sağlayabilir,
D100 Karayolu üzerinden Bağdat Caddesi sapağına girebilir,

A2 Residence iletişim bilgileri
Telefon: 0 216 550 22 06
Web adresi: http://www.acatyapi.com.tr/

ACAT Yapı projeleri
ACAT Yapı Kadıköy A2 Residence dışında bir de Okmeydanı’nda proje geliştiriyor. ACAT Yapı Okmeydanı projesi 3 ada üzerinde inşa edilen Acat Yapı kentsel dönüşüm projesi, 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde 3 blok şeklinde tasarlanıyor. Acat Yapı kentsel dönüşüm projesi tapu işlemleri başlamış olup, yüzde 1 KDV oranı ile satışa çıkması planlanıyor. Toplam 435 adet dairenin yer alacağı Acat Yapı kentsel dönüşüm projesinin satışlarının 2015 yılında başlaması planlanıyor.

Proje Bilgisi: Köy