AB Holding projeleriyle Emlak 2015'te

AB Grup Holding 4 Kasım'da başlayacak CNR Expo Emlak Fuarı'nda, projelerini sergilemeye hazırlanıyor

AB Holding projeleriyle Emlak 2015'te

4-8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da start alacak olan Emlak Fuarı, yerli ve yabancı çok sayıda yatırımcı ve müşteriyi misafir edecek. Fuara katılacak firmalardan biri olan AB Grup Holding, fuar süresince projelerini tanıtma firsatı bulacak

AB Grup, CNR Expo Fuarı'nda
Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü firmaları gözünü Emlak 2015'e dikti. 4 Kasım'da CNR Expo'da başlayacak olan fuarın katılımcı firmalarından olan AB Grup Halding, fuar süresince projelerinin tanıtımını gerçekleştirecek. AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, fuar kapsamında çok sayıda toplantı gerçekleştirirken, ekonomi ve inşaat sektörüne ait analiz ve izlenimlerini de kamuoyu ile paylaşmaya hazırlanıyor.

Gayrimenkul sektörünün uluslararası vitrini
CNR Holding tarafından düzenlenen ve yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan Emlak 2015 Fuarı, yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak. Düzenleyeceği toplantılarla üç projesinin tanıtımı gerçekleştirecek olan AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, sektöre ilişkin analizlerini gazetecilerle paylaşacak. Bayrak, inşaat sektörünün 2015 performansını ve 2016 yılı beklentilerini ve mevcut siyasi dalgalanmaların ekonomi ve inşaat sektörüne yansımalarıyla ilgili görüşlerini de açıklayacak. Bayrak ayrıca, KDV artışına tabi olmadan yatırım yapılabilme imkanının yatırımcıya olan etkileri ve AB Holding projeleri hakkında da açıklamalarda bulunacak. 

Firma Bilgisi: Ab Grup Inşaat