AB Yaşam Evleri'nde son 45 daire

AB Yaşam Evleri'nde kalan son 45 daireye yoğun ilgi gösteriliyor. Projede 1+1'den 7+1 dubleks dairelere kadar çeşitli seçenekler sunuluyor

AB Yaşam Evleri'nde son 45 daire

AB Grup tarafından hayata geçirilen ve Temmuz 2014'te bitirilerek satışa sunulan "AB Yaşam Evleri" projesinde son 45 daire büyük ilgi görüyor. Yüzde 65' yeşil alandan oluşan AB Yaşam Evleri, sosyal yapı ve merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

AB Yaşam Evleri'nin yüzde 65'i satıldı
Proje ile ilgili bir açıklama yapan AB Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, kendi arazileri üzerinde geliştirdikleri projelerin metrekare birim fiyatlarında ciddi avataj sağladığını belirterek: 'Bugüne kadar İstanbul'da birçok projeye imzamızı attık ve AB Yaşam Evleri de bu projelerden sadece biri. Yenibosna'da yer alan AB Yaşam Evleri, Atatürk Havalimanına ve Dünya Ticaret Merkezine sadece 4 kilometre, Bakırköy Deniz Otobüslerime 6 kilometre, Mahmutbey TEM gişelerine 4 kilometre ve metrobüs güzergahına ise sadece 3 kilometre mesafede yer alıyor. Erişilebilir lüks ve konfor ilkesi ile hayata geçirdiğimiz proje, satışa sunulalı sadece birkaç hafta oldu ve neredeyse dairelerin yüzde 65'si satılmış durumda' dedi. 

AB Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak

Ödeme seçenekleri
Çocuk oyun alanları, fitness salonu, ve modern peyzaj alanlarının yanı sıra, sauna, kapalı otopark, ve yüksek güvenlik sistemiyle de kişiye özel ayrıcalıklar sunan projenin yatırım bedeli 35 milyon TL. 1+1 daireler 65-75 metrekare, 2+1 daireler 85-120 metrekare aralığında, 3+1 daireler 120-165 metrekare arasında değişirken, dubleks daireler, 130-300 metrekare arası değişmektedir.

Kalan 45 daireye talebin yoğun olduğu AB Yaşam Evleri projesindeki konutlara, banka kredisi kullanarak ya da konut bedelinin yüzde 30'unu peşin ödeyerek kalan yüzde 70'lik kısmını vade farksız 24 ay AB Grup İnşaat Finansman imkanlarından yararlanarak sahip olmak mümkün.

Proje Bilgisi: Ab Yaşam Evleri