AB Yaşam Evleri'nde son 25 daire

AB Grup Holding tarafından Güneşli ’de hayata geçirilen AB Yaşam Evleri projesinde, son 25 özel daireye yoğun ilgi devam ediyor

AB Yaşam Evleri'nde son 25 daire

147 daireden oluşan AB Yaşam Evleri Projesinde kalan son 25 daireye ilgi devam ediyor. Yüzde 65’i yeşil alandan oluşan proje, metrobüs güzergahına 3 kilometre, Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi ve Mahmutbey TEM gişelerine 4 kilometre, Bakırköy Deniz Otobüslerine ise 6 kilometre mesafede yer alıyor.

İnsan odaklı proje: AB Yaşam Evleri
Çalışmalarına insan odaklılık prensibiyle devam ettiklerini söyleyen AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, “İstanbul’un merkezinde olmasına rağmen şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden tamamen uzak olan 147 dairelik ‘AB Yaşam Evleri’ projesinde, yalnızca son 25 özel daire kaldı. Projemizin gördüğü ilgiden oldukça memnunuz” dedi.

Son 25 daireye büyük ilgi
Kalan dairelerin özellikleriyle ilgili konuşan Bayrak, “Projeye başladığımız günden bu yana büyük ilgi gördük ve görmeye devam ediyoruz. 3 Blok 147 daireden oluşan AB Yaşam Evleri Projesi’nde, 4 adet 1+1, 6 adet 2+1, 9 adet 3+1 ve 6 adet dubleks olmak üzere son 25 daire kaldı. 1+1 özellikteki daireler 70 ile 105 metrekare arası değişirken, 2+1’ler 90 ile 125 metrekare arası, 3+1’ler 125 ile 175 metrekare arası, dubleksler ise 190 ile 300 metrekare arası değişmektedir” dedi.

AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, “Konut sahibi olmak isteyenlere, uygun ödeme fırsatları ve 1+1’den 7+1 dubleks dairelere kadar pek çok alternatif yaşam alanları sunuyoruz. Satışa sunduğumuz konutlar arasında yatırım amaçlı olanlar dahi projenin sunduğu fırsatlar karşısında oturum amaçlıya yöneldi” açıklamasını yaptı.

Yatırım bedeli 35 milyon TL olan proje, çocuk oyun alanları, fitness salonu, ve modern peyzaj alanlarının yanı sıra, sauna, kapalı otopark, ve yüksek güvenlik sistemiyle de kişiye özel ayrıcalıklar sunuyor.  

Proje Bilgisi: Ab Yaşam Evleri