ABank gayrimenkullerini satışa çıkarıyor

ABAnk, ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini satışa çıkaracağını açıkladı. Gayrimenkullerin satışı 26 Ağustos günü, TURYAP İstanbul Şişli müzayede salonunda "açık artırma" usulüyle gerçekleşecek

ABank gayrimenkullerini satışa çıkarıyor

ABank, İhtiyaç fazlası gayrimenkullerinin satışı için açık artırmaya çıkıyor. Satışlar, 26 Ağustos 2015 tarihinde, saat 14.00'da TURYAP İstanbul Şişli müzayede salonunda gerçekleşecek.

24 ilde 110 gayrimenkul satışta
ABank'ın satışa çıkardığı gayrimenkuller arasında, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlerin yanı sıra, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Eskişehir, Hatay, Kocaeli ve Sivas gibi şehirlerdeki taşınmazlar yer alıyor.

ABank gayrimenkullerini satışa çıkarıyor

21 milyona iş merkezi
Satışa çıkarılan gayrimenkuller içinde en dikkat çekeni, Bursa Nilüfer'deki, 11 bin 245 metrekarelik arsa üzerinde, 57 bağımsız bölümlü, ruhsatı alınmış ve bir kısmı tamamlanmış bir iş merkezi de bulunuyor. Toplam 25 bin 594 metrekarelik inşaat alanına sahip iş merkezinin muhammen bedeli bedeli ise 21 milyon TL olarak belirlendi. 

Gayrimenkullerin satış fiyatları
Açık artırma kapsamında taban fiyatlar, arsalar için 7 bin, işyerleri için 13 bin 500, konutlar için ise 50 bin TL olarak belirlendi. Müzayede gününde en yüksek teklifi verenler gayrimenkullerin yeni sahibi olacaklar.

Katılımcılar ayrıntılı bilgiye Turyap Genel Müdürlük müzayede departmanından ulaşabilecekler.