AC Yapı Contactplus ile anlaştı

Coşkun Group bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, iletişim hizmetleri alanında Contactplus ile çalışma kararı aldı

AC Yapı Contactplus ile anlaştı

Türkiye'de denir-çelik alanında ülkenin en önemli üretici firmalarından biri olan Coşkun Group bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AC Yapı iletişim faaliyetleri için Contactplus İletişim Hizmetleri ile anlaşma kararı aldı. Alanında 10. yılını geride bırakan Contactplus ise müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor.

AC Yapı Contactplus ile anlaştı
Kent Life ve Dore Life projelerinini ardından Moment İstanbul projesi için de çalışmalarını sürdüren AC Yapı, medya iletişim, kurum içi iletişim, proje ve etkinlik yönetimi gibi konularda Contactplus ile birlikte çalışma kararı aldı. Contactplus da, bilişim, turizm, hazır giyim ve gıda gibi farklı sektörlerden müşterilerine halkla ilişkiler hizmeti sunmaya devam ediyor. 

 

AC Yapı'dan Contactplus ile anlaştı

 

Moment İstanbul'dan yüzde 25 kâr garantisi
AC Yapı'nın İstanbul-Kartal Soğanlık lokasyonunda hayata geçirdiği Moment İstanbul projesinde ise yüzde 25 kâr garantili kampanya 30 Kasım'a kadar devam edecek. 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip iki kuleden oluşan projede fiyatlar 319 bin TL'den başlıyor. 

Projede İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası'ndan cazip faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor. İstanbul Adalet Sarayı'nı 2, Kartal sahiline ise 5 dakikalık mesafede yer alan proje geniş sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Ac Yapı
Proje Bilgisi: Moment Istanbul