AcarVadi'de satışlar sürüyor

İstanbul Beykoz'da Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından inşa edilen AcarVadi Evleri'nde satışlar sürüyor. Projedeki daireler yatırımcısına villa konforu sunuyor.

AcarVadi'de satışlar sürüyor

Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen AcarVadi Evleri'nde sınırlı sayıdaki daire yeni sahibini bekliyor. Kentin merkezindeki projede yer alan daireler yatırımcısına villa konforu sunuyor. 

AcarVadi Konutları Beykoz'da yükseliyor

Acarlar Şirketler Grubu tarafından İstanbul'un yeşil alan oranı en yüksek ilçesi Beykoz'da inşa edilen AcarVadi Daireleri kentin merkezine yakın konumuyla dikkat çekiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler, villa konforu ve zengin sosyal donatılarla karşılanıyor. Proje, Ankastre ürünlerden giyinmeodasına, klimadan çamaşır odasına kadar sakinler için her detayın düşünüldüğü yaşam birimlerinden oluşuyor. AcarVadi Evleri, anahtar teslim seçeneğiyle yeni sakinlerini bekliyor.

AcarVadi konutları 48 daireden oluşuyor

3 blok üzerinde toplam 48 adet daireden meydana gelen AcarVadi Evleri, 3+1 ve 4+1 tipi konutlardan meydana geliyor. 3+1 tipi konutların büyüklükleri 266 metrekare iken, 4+1 tipi konutlarda 300 ve 350 metrekarelik genişliklere ulaşılıyor. Yüksek kalitede ankastre ürünleri ve yerden ısıtma sistemleri bulunan dairelerde ayrıca tüm odalarda klima, gizli panjur ve çok sayıda lüks detay içeriyor. Diğer taraftan daireler çamaşır ve giyinme odaları da içeriyor. 5 bin metrekarelik ticari alan üzerinde çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler de sunan projede 350 kişilik tiyatro salonu da bulunuyor. AcarVadi evler, açık ve kapalı otoparklarının yanında, her daireye özel depo alanlarına da yer veriyor. 

Uğur Park'ın hemen yanında

Acarlar Şirketler Grubu imzasıyla anahtar teslimi satışların devam ettiği AcarVadi projesi, yanı başındaki Uğur Park ile de geniş bitki örtüsü ve klasik müzik yayını ile alternatif yaşam seçenekleri barındırıyor. Açık havada son teknoloji zemin üzerinde spor yaparken düzenlenen çeşitli etkinliklere de olanak tanınıyor. 

Firma Bilgisi: Acarlar Şirketler Topluluğu
Proje Bilgisi: acarvadi