Acıbadem Mandarins daire fiyatları!

Anadolu Yakası'nın en değerli semtlerinden birinde yükselen Acıbadem Mandarins daire fiyatları 500 bin TL'den başlıyor

Acıbadem Mandarins daire fiyatları!

The Mandarins Limited Acıbadem, Selka-NSK İnşaat tarafından İstanbul'un Acıbadem semtinde inşa ediliyor. 3 etaplık bir yaşam alanı olarak yükselen proje, hakim olduğu İstanbul manzarası ile ön plana çıkıyor. 

2018 yılının Mayıs ayında teslimlerinin başlaması hedeflenen Acıbadem Mandarins'in toplam 3 bin adet daireden meydana gelmesi bekleniyor. Projenin ilk etabı 23 katlı 2 blokta 493 adet daire ile 32 adet mağazadan oluşuyor. 

Acıbadem Mandarins projesinin birinci ve ikinci etabı 15 bin metrekarelik alanlar üzerine, üçüncü etabı ise 35 bin metrekarelik alan üzerine kuruluyor. Projede bulunan blokların alt kısımları alışveriş sokağı konseptinde hazırlanıyor ve cadde mağazalarına yer veriliyor. 

 The Mandarins Limited Acıbadem'de 1+1 dairelerin alanı 62 ile 82 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 100 ile 115 metrekare, 2+1 dublekslerin alanı 135 ile 151 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 150 ile 187 metrekare arasında değişiyor. 

Maketi ve örnek dairesi hazır durumda olan Acıbadem Mandarins daire fiyatları 1+1 daireler için 500 bin TL'den ve 2+1 daireler için ise 756 bin TL'den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor. 

The Mandarins Limited Acıbadem; metro, metrobüs ve marmaray duraklarına, Boğaziçi Köprüsü'ne, Avrasya Tüneli'ne, Kadıköy Meydanı'na ve Kalamış Marina'ya da yakın mesafede hayat buluyor.  

Firma Bilgisi: Selka NSK İnşaat
Proje Bilgisi: The Mandarins Limited Acıbadem