Acıbadem The Mandarins projesi!

3 etaplık bir yaşam alanı olarak projelendirilen Acıbadem The Mandarins projesi, İstanbul manzarasına hakim olan bloklar halinde yükselecek

Acıbadem The Mandarins projesi!

Selka-NSK İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nın değerli semtlerinden biri olan Acıbadem'de inşa edilen The Mandarins Limited Acıbadem, 3 etap halinde yükselecek. Kot farkı sebebiyle bloklar İstanbul manzarasına hakim olacak. 

Acıbadem The Mandarins projesinin ilk etabı 23 katlı 2 blokta toplam 493 adet rezidans daire ile 32 adet ticarimden meydana gelecek. Blokların alt kısmı alışveriş sokağı şeklinde olacak ve cadde mağazaları yer alacak. 

The Mandarins Limited Acıbadem projesinin ilk etabı 15 bin metrekarelik arsada, ikinci etabı 15 bin metrekarelik arsada ve üçüncü etabı ise 35 bin metrekarelik arsada konumlanacak. 

Toplam 3 bin adet daireye yer verilmesi planlanan The Mandarins Limited Acıbadem'in şatış ofisi, maketi ve örnek dairesi şuan hazır durumda. Projede teslimler 2018 yılının Mayıs ayında başlayacak. 

Merkezi bölgede bulunan The Mandarins Limited Acıbadem; metro, metrobüs ve marmaray duraklarına, Boğaziçi Köprüsü'ne, Avrasya Tüneli'ne, Kadıköy Meydanı'na ve Kalamış Marina'ya da yakın mesafede olacak. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks tipinde daire seçeneklerine yer verilen The Mandarins Limited Acıbadem'de 1+1 dairelerin alanı 62 ile 82 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 100 ile 115 metrekare, 2+1 dublekslerin alanı 135 ile 151 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 150 ile 187 metrekare arasında değişecek. 

Firma Bilgisi: Selka NSK İnşaat
Proje Bilgisi: The Mandarins Limited Acıbadem