ACO’dan ıslak zeminlere,çözüm

ACO’nun ıslak zeminler için özel olarak geliştirdiği ACO Easy Flow yer süzgeçleri uygulama alanlarında kesin çözümler sunarken, tasarımlarıyla da fark yaratıyor

ACO’dan ıslak zeminlere,çözüm

09 Temmuz 2013 / emlakwebtv
ACO’nun ıslak zeminler için özel olarak geliştirdiği ACO Easy Flow yer süzgeçleri, apartman dairelerinden villalara, yurtlardan, otellere kadar birçok alanda güvenle kullanılırken tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Paslanmaz çelik ızgaralı ve plastik gövdeli yapısıyla dikkat çeken Easy Flow yer süzgeçleri, sağladığı hijyen sayesinde son kullanıcılar tarafından da tercih ediliyor. Easy Flow yer süzgeçleri sadece zarafetiyle değil, tasarım ve işleviyle mekanlarda hareket özgürlüğü sağlıyor. Ayrıca paslanmaz çelikten olan ve kolay çıkartılabilen koku tutucu kilidi, rahat temizlik imkanı sağlıyor ve olası koku rahatsızlığını önlüyor. Lazerle kesilmiş ve kimyasal işlemlerden geçirilmiş ürünleri için ACO, kullanıcıya yüksek güvenlik garantisi veriyor.

ACO, farklı renkli süzgeçlerle banyolarda istenilen atmosfer yaratılmaya imkan sağlıyor
Banyolara farklı bir boyut kazandıran ACO, yüksek hidrolik kapasiteli şık ürünlerini uygun fiyatlarla beğeniye sunuyor. ACO sayesinde banyolar artık daha hijyenik, daha konforlu ve daha estetik… Ayrıca kırmızı, mavi ve yeşil renkli yer süzgeçleri, banyolarda istenilen atmosfer yaratılmaya imkan sağlıyor.