ACO Polimer'den yüksek dayanımlı beton kanal

ACO tarafından, dış yüzeylerin su drenajı için geliştirilen Polimer Beton Kanalları, suyun sağlıklı bir şekilde toplanabilmesini amaçlıyor. Ürün, hızlı montaj ve yüksek dayanım özelliğiyle de dikkat çekiyor

ACO Polimer'den yüksek dayanımlı beton kanal

ACO tarafından geliştirilen Polimer Beton Kanalları, suyun sağlıklı biçimde toplanabilmesine olanak tanıyor. Ürün, kolay taşınabilirlik ve hızlı mondaj özelliklerinnin yanı sıra, zaman ve işçilik tasarrufu ve yüksek dayanım özelliğiyle de dikkat çekiyor. 

Beton muadili: ACO Polimer Beton Kanalları
Benzer ürünlere alternatif olarak geliştirilen ürün, özel bileşenleri ve yeni üretim teknolojileriyle hazırlanıyor. ACO Polimer Beton, diğer beton ürünlere kıyasla daha hafif ve dayanıklı bir özellik taşıyor. ACO ürünü, su geçirmez niteliğiyle uzun süre, çok zor koşullarda da kullanılabilme özelliği taşıyor.

Kanalların su geçirmez özelliği ve suyun hızla korumasına olanak tanıyan özellikleriyle kış aylarındaki buzlanma ve oluşan hasarlara da dayanıklı olarak dizayn edilen ACO Polimer Beton Kanalları, çok düşük sıcaklıklarda donma ve çatlama riskini de ortadan kaldıran bir nitelik taşıyor. Sahip olduğu V kesiti ve pürüzsüz yüzeyi ile de suyun ve kirin hızla akışını sağlayacak şekilde kolayca akmasına olanak tanıyan üründe bakım maliyetlerini düşüren çok sayıda unsur bulunuyor. 

Vidasız kilitleme sistemi
ACO Polimet Beton, vidasız kilitleme sistemi ile de dikkat çekerken su sızdırmazlık özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Ürün aynı zamanda geri dönüştürülebilir niteliğiyle çevre korunması için de önemli imkanlar  sunuyor.