Acquapura duş panelleri dikkat çekiyor!

Acquapura duş panelleri Japon Zen kültürlerinden esinleniyor

Acquapura duş panelleri dikkat çekiyor!

1 Temmuz 2014 / Emlakwebtv
Fantasia Seramik tarafından Türkiye’ye getirilen Fantini üretimi dikey duş paneli Acquapura, sıcak yaz günlerinde, rüzgarla savrulan yağmur taneleriyle ya da kayaların arasından akan serin kaynak sularıyla ıslanırken yaşanan duyguları canlandırıyor.İskandinav tasarımının temel ilkelerinden ve Japon Zen kültüründen ilham alınarak tasarlanan Acquapura, duş alanına mekansal bir tanım getiren monolitik ve mimari bir öğe.

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen Acquapura, kullanıcısının hayal gücüne sonsuz yorumlama olanağı sağlıyor. İtalyan tasarımcı Franco Sargiani imzasını taşıyan ürün, yoğunluğu, sıcaklığı ve akış yönü analog yöntemle ayarlanabilen bir kontrol paneline sahip.

Teknolojinin görsel ve duyusal bir zevke dönüştüğü Acquapura duş paneli, su yoğunluğunu sahip olduğu termostatik bir mikser sayesinde dengeliyor. Işık üzerinde yüzen ince ve asılı yatay bir düzlemden oluşan sistem, aydınlatmalı parapan malzemeden şelale duş başlığı, uzaktan kontrollü çevresel led ışıklar, mavi led şelale, beyaz led el duşu ve yeşil led ön jetlerden oluşuyor.