Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam

Adaabahçe Evleri eşsiz güzellikte bir konut imkanı sunuyor

Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam

Giresun; ülkemizin Karadeniz'in o güzel doğal ve kültürel dokularını taşıyan şirin bir ilimizdir. Gerek Giresunlular gerekse sakin ve huzurlu bir ortamda metropol şehirlerden uzaklaşmak isteyenler için Adaabahçe Evleri eşsiz güzellikte bir konut imkanı sunuyor. Adabahçe Evleri bir Gezmişler İnşaat projesi olup yüksek standartlarda üretilen konut kompleksinden oluşmaktadır. Firma 1981 yılından bu yana 30 yıldan fazla inşaat sektöründe kurumsal yapısıyla hizmet vermektedir. Firma 2500'ü aşkın konut, fabrikalar, okul ve çeşitli hafriyat işleriyle birçok başarılı projeye imzasını atmıştır.
Projenin bulunduğu konum Kavaklar mah. Soner sok. eski kız meslek lisesinin hemen arkasında yer almaktadır. 30 dönümlük alanda 224 konut tamamen üst düzey bir konforda tamamlanmakta olup müşterilerin taleplerine sunulmuştur. Deprem açısından zemini son derece sağlam olup gerekli mühendislik çalışması yapılmıştır. Laminant parke, seramik, kartonpiyer gibi opsiyonel konut sunumları da söz konusudur. Uydu kanal sistemli, hız ve elektrik kontrol düzenekli konforlu asansörler, fiber optik hızda internet hizmeti, ısı yalıtımında kaliteli yapı malzemesi kullanımı, evin içine yayılan klima tertibatı, banyo dolabı ve jakuzi dahil konforlu banyo tasarımı, dışarıdan ses yalıtım sistemi gibi modern konforun yer aldığı bir inşaat projesidir. Kat planları ise çiçek isimleriyle belirlenen farklı opsiyonlara sahiptir.
Projedeki evlerin teslim tarihleri ise şöyledir: Açelya, Çınar ve Begonvil blokları ve havuz ve spor alanları için; 30.4.2016, Defne, Erguvan, Fulya ve Gardenya blokları için; 30.9.2016, Karanfil, Ihlamur ve Hercai blokları için ise 30.4.2017 tarihinde teslimatları gerçekleşecektir.

 

"Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam" Başlıklı Haberin Galerisi

Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam

Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam

Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam

Adabahçe Evlerinde Huzurlu Bir Yaşam

Proje Bilgisi: Adabahçe Evleri