Adafen Yapı Güvencesi İle Ada İnncek Konutları

Proje ADAFEN YAPI güvencesi ile 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, bahçe, teras dubleks seçenekleri ile herkese hitap etmektedir

Adafen Yapı Güvencesi İle Ada İnncek Konutları

Doğanın içerisinde modern ve özgür bir tasarım. Kent insanın olabilecek tüm ihtiyaçlarını karşılayan sosyal yaşam alanları ile Ada İnncek Konutları yeni adresiniz olacak. Proje TED Ankara Koleji'nin yanı başında 5.000 m² arsa üzerine 25.000 m² inşaat alanı olacak şekilde planlandı ve siz yeni sahiplerine kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Proje ADAFEN YAPI güvencesi ile 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, bahçe, teras dubleks seçenekleri ile herkese hitap etmektedir.
Projede çocuk oyun parkları, spor alanları, sinema, kafe gibi birçok ayrıntıya yer verilmiş. Ayrıca konut sahiplerinin rahat etmelerini sağlaması için 24 saat kameralı güvenlikte düşünülmüş. Engelli site sakinleri için ise özel çözümlerde mevcut Ada İnncek Konutları'nı tercih etmeniz için bunlar onlarca sebepten sadece birkaçı. Mutfaklarında koku izolasyonlu modern havalandırma sistemine kadar yok yok. Teknolojinin en son olanaklarıyla planlanan konutlar, Ankara'nın yeni yerleşim bölgesi İncek'in en güzel yerinde siz sahiplerini bekliyor. İnncek Konutları'nın hayatı kolaylaştıran teknik donanımı sayesinde, sadece evinizin değil aynı zaman da keyifli bir hayatın da kapısını açmış olacaksınız.
Projede 1+1 daireler 253 bin TL ile 271 bin TL arasında siz sahiplerini beklerken, 2+1 daireler 311 bin TL ile 392 bin TL arasında, 3+1 daireler 522 bin TL ile 606 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 635 bin TL ile 708 bin TL arasında sizleri beklemektedir. Ada İnncek Konutları düşük kredi oranları, uygun ödeme koşulları ile kaliteyi uygun fiyata almak ayrıca kârlı yatırım yapma düşüncesinde olanlar için güzel bir tercih olacaktır.

 

Firma Bilgisi: Adafen Yapı
Proje Bilgisi: Ada Inncek Konutları