Adalife Maltepe daire fiyatları!

Adalife Maltepe daire fiyatları 610 bin TL'den başlıyor. Proje, 5. kattan itibaren Adalar ve Marmara Deniz manzarasına hakim

Adalife Maltepe daire fiyatları!

Çolakoğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Adalife Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alıyor. Adalar ve Marmara Deniz manzarasına hakim olan projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor. 

Toplam inşaat alanı 7 bin metrekare olan Adalife Maltepe'nin 5 bin 500 metrekarelik kısmı peyzaj ve yeşil alan olarak kullanılıyor. 5 blok halinde yükselen proje, 3+1 tipinde toplam 116 adet daireden meydana geliyor. 

Adalife Maltepe projesini oluşturan 3+1 dairelerin alanları 140 metrekare, 145 metrekare ve 148 metrekare. Projede satışı devam eden dairelerin fiyatları 610 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor. 

Süreyyapaşa Korusu'na yakın mesafede olan proje; E5 karayolu ve metroya 400 metre, sahil yoluna 3 kilometre, Bostancı İDO İskelesi'ne 5 kilometre mesafede konumlanıyor. 

Adalife Maltepe Evleri'nin sosyal yaşam alanları içerisinde; kapalı otopark alanı, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, masa tenisi, bilardo, langırt, fitness center ve güvenlik hizmeti mevcut. 

Firma Bilgisi: Çolakoğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Adalife Maltepe