Adam Kule Dap Yapı fiyat bilgileri

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen Adam Kule fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor

Adam Kule Dap Yapı fiyat bilgileri

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen Adam Kule fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Mimari tasarımı ile dikkat çeken Adam Kule projesi 254 adet rezidans ve ev-ofisten oluşuyor. Adam Kule satılık daire büyüklükleri ise 46 ile 204 metrekare arasında değişiyor. 

Dap Yapı'nın Adam Kule projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar içerisinde; adalar manzarası, güvenlik, deniz manzarası, kapalı otopark ve kameralı güvenlik yer alıyor. 

Karma konseptli Dap Yapı Adam Kule projesinde tüm bağımsız bölümler 1+0 ve 1+1 tipinde tasarlandı. Projede 1+0 daireler 48 ila 55 metrekare, 1+1 daireler ise 65 ila 100 metrekare olarak tasarlandı. 

Adam Kule Dap Yapı fiyatları ise 400 bin TL ile 1 milyon 14 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Adam Kule Dap Yapı ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Sahile 800 metre uzaklıkta yer alan Adam Kule projesi yine Dap Yapı'nın hayata geçirdiği Vazo Kule projesinin arkasında yer alıyor. Adam Kule adres bilgisi şöyle; Altayçeşme Mahallesi Sanayi Caddesi Maltepe - İstanbul 

Adam Kule iletişim bilgileri

Adres: Altayçeşme Mah. Sanayi Cad. Maltepe / İstanbul
Telefon: 444 93 27
Web Site: http://dapyapi.com.tr

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule