Adam Kule'de lansmana özel fırsatlar sürüyor

DAP Yapı'nın İstanbul Dragos'ta inşa ettiği Adam Kule'de lansmana özel fırsatlar devam ediyor. Projede 48 ay 0 faiz imkanı sunuluyor

Adam Kule'de lansmana özel fırsatlar sürüyor

İstanbul Dragos'ta, insandan esinlenen mimari formu ile inşa edilen Adam Kule'de lansmana özel fırsatlar sürüyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri hazırlayan DAP Yapı, peşinat tutarının 2016 yılında ödenmesi, 12 aylık taksit imkanının da firma tarafından karşılanması gibi fırsatlar sunuyor. Proje kapsamında yarıca 48 ay 0 faiz seçeneği de bulunuyor.

Adam Kule 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Adam Kule'nın yüzde 66'sının satışının lansman döneminde satıldığı açıklandı. Projede fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor. 48 metrekare ile 237 metrekare arasında değişen dairelere sahip Adam Kule'nin 36 ay olarak açıklanan teslim süresinden önce 2017 yılı içerisinde teslim edilmesi hedefleniyor. 

 

Adam Kule'de lansmana özel fırsatlar sürüyor

 

Adam Kule fırsatları sürüyor
Lansmana özel fırsatların sürdüğü Adam Kule projesinde 48 ay sıfır faiz imkanının yanı sıra 12 aylık taksitler de DAP yapı tarafından karşılanıyor. 1 milyon 200 bin metrekarelik aktivite alanına sahip proje, ayrıcılaklı lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Mahtepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi'nin hemen yanında bulunan Adam Kule'den Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi noktalara da kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule