Adam Kule'de son fırsatlar

Dragos'ta DAP Yapı tarafından hayat bulan Adam Kule projesinde özel ödeme seçenekleri fırsatları 13 Mart'ta sona erecek

Adam Kule'de son fırsatlar

Dragos'ta DAP Yapı tarafından hayat bulan Adam Kule projesinde özel ödeme seçenekleri fırsatları 13 Mart'ta sona erecek. Özel ödeme seçenekleri içeren kampanya kapsamında, yüzde 25 peşinat ödeyenlere yüzde 25'lik kısmı teslimatta ödeme imkanı sağlanıyor. Dap Yapı, kalan bedeli ise sıfır faiz ve 50 ay vade ile ödeme fırsatı sunuyor. 

İnsan formundan esinlenerek tasarlanan Adam Kule projesi yüzde 1'lik KDV avantajı ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Home- Ofis, dükkan ve mağazalardan oluşan ticari alanların da yoğun ilgi gördüğü projenin 36 aylık teslim süresinden önce teslim edilmesi bekleniyor. Projenin 2017 yılının sonlarında teslim edilmesi planlanıyor. 

İstanbul Anadolu Yakası'nın son zamanlarda yıldızı haline gelen Maltepe Dragos'ta yükselen Adam Kule Dap Yapı projesi konutu itibariyle şehrin önemli merkezlerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Marina, metro, hızlı tren, havayolları gibi ulaşım imkanlarının bulunduğu proje, Kadıköy Bağdat Caddesi'ne olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Adam Kule aynı zaamanda, sahilyolu, E-5, Sabiha Gökçen gibi noktalara da oldukça yakın. 

27 katlı tek bloktan meydana gelen Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Dap Yapı imzası taşıyan proje geniş sosyal alanlara sahip. İnsan formundan esinlenerek inşa edilen Dap Adam Kule projesinde fırsat dönemi 13 Mart 2016 tarihinde sona erecek. 

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule