Adam Kule'den Paris tatili!

Dap Yapı'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği Adam Kule'den 9-21 Şubat tarihleri arasında rezidans alanlar Paris'te 4 gün tatil kazanıyor

Adam Kule'den Paris tatili!

Dap Yapı'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği Adam Kule'den 9-21 Şubat tarihleri arasında rezidans alanlar Paris'te 4 gün tatil kazanıyor. Paris'te 4 gün 3 gece unutulmaz bir tatil fırsatı yakalamak isteyenler için kampanya 21 Şubat tarihine kadar devam edecek. 

Mimari formunu insandan alan Adam Kule projesi 254 adet bağımsız birimden meydana geliyor. 3 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulan Adam Kule 1+0 ve 1+1 tipinde konutlardan oluşuyor. Adam Kule fiyatları ise 306 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 30 peşinat ile 48 ay sıfır faizle vade fırsatı sunuluyor. 

27 katlı tek kulede 254 bağımsız birimden oluşan projenin ilk 8 katında ofis ve home ofislere yer verildi. Tüm bağımsız birimlerin 1+0 ve 1+1 tipinde olduğu projede bağımsız birim alanlar 46 ile 144 metrekare arasında. Adam Kule Maltepe'de daireler isteğe göre birleştirilebilir şekilde tasarlandı. 

Adalar manzarası, deniz manzarası, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin olduğu Adam Kule projesi yerli ve yabancı yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Ön talep aşamasında projenin yüzde 47'si satıldı. Satışların yüzde 30'u yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleşen Adam Kule'de ofislerin ise yüzde 66'sı lansman sonrası sahiplerini buldu. 

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan Adam Kule projesi, Şubat ayı için ev sahibi olmak isteyenlere özel bir kampanya düzenliyor. Adam Kule projesinde, 9-21 Şubat tarihleri arasında rezidans alanlara 4 gün 3 gece aşkın şehri Paris'te tarih hediye ediliyor. Adam Kule Dap Yapı imzası ile hayat buluyor. 

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule