Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri'nde başvuru süresi yarın bitiyor

2+1 tipinde 300 adet konutun yer aldığı Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri'nde başvuru süresi yarın bitiyor

Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri'nde başvuru süresi yarın bitiyor

2+1 tipinde 300 adet konutun yer aldığı Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri'nde başvuru süresi yarın bitiyor. Projede yer alan konutlar için başvurular Ziraat Bankası'nın Adana İlinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 3 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan Adana Sarıçam Toki Emekli Evleri'nde kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar idarenin belirleyeceği tarihlerde ilgili banka şubelerinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Konut alıcılarına Toki Adana Sarıçam Emekli Evlerinde konutlar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Toki Adana Sarıçam Emekli Evleri'nde başvurular için yarın son gün. 3 mayıs 2016 tarihinde çekilecek olan kura çekilişi sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 6 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilieceklerdir. 

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları'nda da, Emekli grubu konut projelerinde olduğu gibi  hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekliler konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Aynı zamanda sözleşme imzalanan konut için ikamet şartı aranacak olup ikamet edilmediğinin tespit edilmesi halinde sözleşmeleri feshedilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunulması durumunda ise kurada hak sahibi olanların konut alma hakları iptal edilecek, sözleşme imzalanmışsa sözleşmeleri feshedilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki