Adana Serapark Evleri ısıtmasında Evomax tercih edildi

Adana'da Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Serapark Evleri'nde, güneş kollektörleri ile uyumlu çalışan Termo Teknik Evomax kazanlarının kullanılmasına karar verildi

Adana Serapark Evleri ısıtmasında Evomax tercih edildi

Adana'da Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Serapark Evleri'nde, güneş kollektörleri ile uyumlu çalışan Termo Teknik Evomax kazanlarının kullanılmasına karar verildi. 

Adana'nın en gözde projelerinden biri olan Serapark Evleri, Termo Teknik Evomax duvar tipi yoğuşmalı kazanları tercih ederek, tasarruflu ve verimli ısıtma için ilk adımını attı. 3 blokta 66 daire ve 1 sosyal tesisten oluşan Serapark Evleri'nde ısıtma merkezi sosyal tesis ilk bloğunun altında konumlandırıldı. Projede, binanın ısıtılması için panel radyatör kullanılıyor. Kullanım için gereken sıcak su ise Evomax'tan beslenecek boyler üzerinde temin edilecek. Sosyal tesis içinde yer alan kapalı havuz alanında ise yerden ısıtma zonu planlandı. 

Adana Serapark Evleri ısıtmasında Evomax tercih edildi

Kullanım sıcak suyu için boyler, Evomax'ın güneş kolektörü ile uyumlu çalışmasının getirdiği avantaj ile güneş enerjisinin yeterli olduğu zamanlarda güneş kolektöründen beslenecek. Güneş enerjisinin yetersiz olduğu zamanlarda ise su ısıtması Evomax ile sağlanacak. 

Evomax, üstün tasarımı, özenle seçilmiş parçalarının yanısıra kolay bir şekilde devreye alma olanağı da sunuyor. Üç yıllık parça ve bakım garantisi ile birlikte Evomax, gerek kullanıcılar, gerek proje sahipleri tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Serapark 3 Evleri’nde beğenilen Evomax’ın yüksek kalitesi, ürünün Serapark 4 Evleri’nde de tercih edilmesine neden oldu.

Evamax kullanan projeler

İstanbul’da Hoşdere Emlak Konutları 1. Etap (EKGYO),

Başakşehir Emlak Konutları ve Bahçekent Cadde Flora Evleri (EKGYO)

Ankara’da Tepe İnşaat Mesa - Yaşamkent Konutları;

Erzurum’da ise Polat Otel 

Firma Bilgisi: Evomax