Aden Beytepe Konutları!

Uslu İnşaat imzası ile Ankara Beytepe'de yükselen Aden Beytepe Konutları 2016 yılı sonunda teslim edilecek

Aden Beytepe Konutları!

Uslu İnşaat imzası ile Ankara Beytepe'de yükselen Aden Beytepe Konutları 2016 yılı sonunda teslim edilecek. Mutlu bir yaşam sloganı ile yola çıkan proje konumu itibariyle Ankara'nın birçok noktasına kolay ulaşım sağlanacak bir lokasyonda yer alıyor. 

Daire satın almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Aden Beytepe fiyatları 850 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Oturum amaçlı tercih edilen projede kiralık daire fiyatlarının 2 bin 500 TL'den başlaması, aidatların ise 300 TL olması öngörülüyor. 

13 bin 250 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Aden Beytepe, 3+1 ve 4+1 tipinde büyüklükleri 185 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen 115 adet daireden meydana geliyor. 

Aden Beytepe Konutları'nın ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, tenis kortu, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Dairelerde aynı zamanda balkon, çamaşır odası, ebeveyn giyinme odası, hilton lavabo, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Uslu İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Aden Beytepe Ankara, 19 katlı 3 blokta 115 adet konuttan oluşuyor. Ağırlıklı olarak 185 metrekarelik 4+1 dairelerin yer aldığı projede 300 metrekarelik 3+1 dubleks dairelere de yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Uslu İnşaat
Proje Bilgisi: Aden Beytepe