Adım İstanbul Başakşehir teslimleri 2018 Ocak’ta!

İstanbul Başakşehir’de yükselen Adım İstanbul projesinin 2018 yılının Ocak ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor

Adım İstanbul Başakşehir teslimleri 2018 Ocak’ta!

TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle İntaya, EYG Grup ve İntes İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Adım İstanbul, Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesinde yer alıyor. Projenin 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

İçerisinde metro istasyonu bulunan Adım İstanbul’dan Kazlıçeşme-Göztepe hattında hizmet verecek olan Avrasya Tüneli ile; İstanbul Tüneli ile; Havaray Küçükçekmece – Halkalı –Başakşehir hattı ile; Başakşehir metro hattı ile ve yeni yapılan 3. Köprü bağlantı yolu ile her yere kolay ulaşım sağlanabiliyor.

Blokların alt kısmı alışveriş caddesi olarak hazırlanan Başakşehir Adım İstanbul projesinde; Türk hamamı, fitness center, skylight kapalı yüzme havuzu, pilates alanı, çocuk oyun alanları, oyun parkları, spor sahaları, tenis kortu, otopark alanları, güvenlik hizmeti ve daha birçok aktivite alanına yer veriliyor.

Toplam 35 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Adım İstanbul Başakşehir, 6 blokta 615 adet daire ile 120 adet ticari birimden meydana geliyor. 2+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipi alternatifleri sunulan projede dairelerin alanı 106 metrekare ila 268 metrekare arasında değişiyor.

Başakşehir Adım İstanbul projesi; metro durağına 50 metre, şehir parkına 500 metre, sağlık kente 1 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 4 kilometre, İkitelli Organize Sanayi Sitesi’ne 5 kilometre, Masko’ya 5 kilometre, Başakşehir Merkez’e 6 kilometre, İstoç’a 7 kilometre ve Tekstilkent’e 9 kilometre mesafede.

 

Firma Bilgisi: İnteya, İntes ve EYG Grup
Proje Bilgisi: Adım Istanbul