Adım İstanbul Kayaşehir Projesi!

Adım İstanbul Kayaşehir Projesi Başakşehir’de Emlak Konut GYO, İntaya, EYG ve İntes tarafından inşa ediliyor

Adım İstanbul Kayaşehir Projesi!

Adım İstanbul Kayaşehir Projesi Başakşehir’de yükseliyor. 372 bin metrekare büyüklüğündeki devasa park içerisinde yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bisiklet yolları, spor tesislerin bulunduğu Adım İstanbul Kayaşehir Projesi Emlak Konut GYO, İntaya, EYG ve İntes  tarafından inşa ediliyor.

60 metrekare arazi üzerinde kurulması planlanan şehir meydanına yakın konumda yükselene Adım İstanbul Kayaşehir Projesi 3. Köprü'den, 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul ve Kuzey Marmara Otoyol projelerine kadar çok sayıda dev projeye yakın konumda bulunuyor.

Adım İstanbul Kayaşehir Projesinin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Adım İstanbul Kayaşehir Projesi 16 bin 423 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Adım İstanbul Kayaşehir Projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. 120 adet ticari birimin de bulunduğu Adım İstanbul Kayaşehir Projesinde daireler 60 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip.

Adım İstanbul Kayaşehir Projesi Mimari tasarımı Burçin Başar Özen'e, mekan tasarımı ise EYG Grup şirketi olan Dekor's ekibinden Mehmet Özkaplan'a ait olan 141 metrekarelik 3+1 örnek daire, ikiz çocuk sahibi bir çift için özel olarak tasarlandı ve uygulandı.

726 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Adım İstanbul Kayaşehir Projesi ile ilgili olarak EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik “EVvel İstanbul projesinde olduğu gibi, 'Adım İstanbul'da d aorta gelirliye kaliteli bir yaşam sunacaklarını kaydetti. Çelik 'Evvel İstanbul' projemiz site ağırlıklı ve aile yaşamını dikkate alarak geliştirdiğimiz, ortak alanları çok olan bir projeydi. Hemen yanında hayata geçireceğimiz, 'Adım İstanbul' ise cadde mağazalarının ağırlıkta olacağı, caddede cafe ve restoranların olduğu bir proje olacak. Adım İstanbul projesinin içinden geçecek olan cadde. Kayaşehir Meydanı'na açılacak ve bölgenin ana aksı olacak" dedi.

Adım İstanbul Kayaşehir Projesi telefon numarası: 0 212 924 16 16

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo, Intaya, Eyg Ve Intes
Proje Bilgisi: Adım Istanbul