Adım İstanbul satışları ne durumda?

2016 yılında ticari birimlerinin satışa çıkması planlanan Adım İstanbul konut satışları başladı. Metrekare birim fiyatı ise 4 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor

Adım İstanbul satışları ne durumda?

Adım İstanbul satışları başladı. Başakşehir'de Emlak Konut GYO güvencesi ile İnteya, İntes ve EYG Grup ortaklığında hayata geçirilen Adım İstanbul ödeme planı kapsamında sunduğu hizmetler, yatırımcıları sevindiriyor.

Adım İstanbul'da toplam 615 adet daire bulunuyor. Adım İstanbul 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Adım İstanbul projesindeki konutların dışında 120 adet ticari birim  de bulunuyor. Adım İstanbul konut sahiplerine ise fitness merkezi, yüzme havuzu, hamam, sauna, cafe, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve spor alanları gibi birçok imkan ve hizmet sunuyor.

Adım İstanbul satışları ne durumda?
Satışların başladığı Adım İstanbul ödemeleri ise 2 farklı türde gerçekleşiyor. 
Birinci seçenekte, yüzde 25’i peşin kalanı banka kredisi, 
İkinci seçenekte ise yüzde 50 peşin kalanı 24 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor.

Adım İstanbul ticari birimlerinin 2016 yılında Emlak Konut GYO tarafından ihaleyle satışa çıkması planlanıyor. Adım İstanbul Başakşehir'de yer alıyor. Başakşehir Adım İstanbul projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim bulunuyor. Metrekaresi 4 bin 200 lira olan projede daire fiyatları 406 bin 800 liradan başlıyor. Proje 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerin kesiştiği noktada yer alıyor. 

Adım İstanbul adres bilgileri: Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir/İstanbul

Firma Bilgisi: İnteya, İntes ve EYG Grup
Proje Bilgisi: Adım Istanbul