Adım İstanbul ticari birimleri ihalesinde geri sayım

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde yer alan ticari birimlerin ihalesi 14 Mayıs'ta yapılacak. İhaleye konu ticari birimlerin minimum muammen bedeli KDV hariç 652.542 TL olarak belirlendi.

Adım İstanbul ticari birimleri ihalesinde geri sayım

Emlak Konut GYO güvencesi ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir'de inşa edilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde yer alan cadde mağaza ve dükkanları için ihale tarihi 14 Mayıs 2016 Cumartesi olarak belirlendi. Adım İstanbul'da, genişlikleri 37 ila 1.198 metrekare arasında değişen toplam 130 ticari ünite yer alıyor.

Adım İstanbul ihalesi 14 Mayıs'ta
Başakşehir'in alt yapı ve üst yapı özellikleriyle planlı bir yerleşim birimi özelliğini taşıdığını söyleyen EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığıyla dikkat çeken bölgenin Havaray ve metro gibi yeni ulaşım yatırımlarıyla cazip bir bölge niteliği taşıdığını söyledi. Çelik, EYG'nin kalıcı yatırımlar ve yaşamlar oluşturma hedefini hayata geçirdiğini belirtti ve:

"Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz, sundukları yaşam olanakları ile yüzlerce ailenin ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Şimdi de cadde mağaza ve dükkanlarımızla tekrar yatırımcılara sesleniyoruz. Yatırım cevherini kaçırmayın..." dedi. 

 

Adım İstanbul ticari birimleri ihalesinde geri sayım

 

Ticari yatırım için en doğru proje
İntaya Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Çeker de, sosyal yaşam, iş hayatı ve ulaşım imkanları açısından merkezi bir önem taşıyan bu lokasyonda bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını vurgulayarak:

"Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimizdeki cadde mağaza ve dükkanlarımız da konumuyla cazibesini artırıyor. AVM sıkıcılığından uzak, *metroya ve *tramvaya iki adım mesafede her türlü ihtiyaca cevap veren, keyifli ve konforlu bir alışveriş imkanı sunacak" dedi.

 

Adım İstanbul ticari birimleri ihalesinde geri sayım

 

Adım İstanbul'da 120, Evvel İstanbul'da 10 ticari birim
Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerindeki toplam 130 adet mağaza ve dükkanın 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü satışının yapılacağı bilgisini vren İntaya Genel Müdürü Koray Kurt da:

"Tüm mağaza ve dükkanlarda minimum muammen bedeli KDV hariç 652.542 TL’den başlayacak" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Intaya-intes Ve Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul