Adım İstanbul

İntaya, EYG Yapı ve İntes Yapı imzası ile yükselen Adım İstanbul projesi 615 adet daireden meydana geliyor

Adım İstanbul

İntaya, EYG Yapı ve İntes Yapı imzası ile yükselen Adım İstanbul projesi 615 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer alacağı Adım İstanbul satılık daire büyüklükleri 60 ile 200 metrekare arasında değişmesi bekleniyor. 16 bin 423 metrekare alan üzerinde konumlanan Adım İstanbul'da teslimlerin 2017 yılı sonlarında yapılması planlanıyor. 

Adım İstanbul projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik, süs havuzu, kameralı güvenlik ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Ulaşım, eğitim ve sağlık merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken proje Evvel İstanbul projesinin yanında yükseliyor. 

Adım İstanbul projesinde fiyatlar, ödeme seçenekleri ve projenin özellikleri henüz belirlenmedi. Daire sahibi olmak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenlerin www.adimistanbul.com.tr adresinden ön talep formu doldurmaları yeterli olacaktır. 6 bloktan oluşan projede dairelerin yanı sıra 120 adet ticari ünite yer alıyor. Detayları açıklanmayan proje önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor. 

Adım İstanbul adres bilgisi : Kayaşehir Bulvarı No: 2 Başakşehir - İstanbul 

Adım İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0850 207 07 77 
Web adresi : www.adimistanbul.com.tr
E-posta adresi : info@adimistanbul.com.tr

 

 

Firma Bilgisi: Intaya - Intes - Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul