Adım İstanbul'a ilgi her geçen gün büyüyor

Emlak Konut güvencesi ve İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı yöntemi ile hayata geçirilen Adım İstanbul projesi son bir ayda büyük bir ilgi gördü. Projede toplam 615 daire ve 120 ticari ünite yer alıyor

Adım İstanbul'a ilgi her geçen gün büyüyor

İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ve Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Adım İstanbul projesine gösterilen ilgi her geçen gün büyüyor. 615 daire ve 120 ticari ünitenin yer aldığı proje, 3. Köprü'den 3. Havalimanı'na, Kuzey Marmara otoyolu projesinden Kanal İstanbul'a kadar, yaklaşan mega projelere yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje ayrıca eğitim, sosyal ve sağlık olanaklarına da oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

 

Adım İstanbul'a ilgi her geçen gün büyüyor

 

Adım İstanbul Projesi 406 bin TL'den başlayan fiyatlarla
2+1'den 5+1'e kadar 6 farklı daire ve 22 farklı metrekare seçeneği içeren Adım İstanbul projesinde fiyatlar 406 bin 800 TL'den başlayacak. Projenin lansman avantajları kapsamında da peşin alımlarda yüzde 10'luk indirim imkanı sunuluyor. 

Gelişmiş sosyal olanaklar
Başakşehir'e kurulacak olan yeni kent meydanına komşu konumda yer alan Adım İstanbul projesi, evlerin altında yer alan cadde mağazalarında da dünyanın en ünlü markalarına ev sahipliği yapacak. Güvenle yürüyüş yapabilme ve aile yaşamının gerektirdiği donanımla oluşturulan proje sosyal yaşamın da tam merkezinde yer alıyor. 

Çocukların eğlenmeleri kadar bedensel ve zihinsel gelişimlerine de önem veren Adım İstanbul projesinde çocukların güvenliği de ön planda tutuldu. İlk Adım Çocuk Parkı'nda çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine yardımcı olacak olanakları barındıran Adım İstanbul, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla çevrili bu parka oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: intaya
Proje Bilgisi: Adım Istanbul