Adım İstanbul'da hafta sonuna özel fırsatlar

Emlak Konut imzası ile EYG, İntaya ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayat bulan Adım İstanbul’dan hafta sonuna özel fırsatlar ile ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor

Adım İstanbul'da hafta sonuna özel fırsatlar

Emlak Konut imzası ile EYG, İntaya ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayat bulan Adım İstanbul’dan hafta sonuna özel fırsatlar ile ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor. 2+1’den 5+1’e kadar 6 farklı daire tipinden meydana gelen Adım İstanbul ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklar ile yaşam kalitesini öne çıkarıyor.

Hafta sonuna özel fırsatlar

Güzel bir hafta sonu planı yapmak isteyenlere özel fırsatlar sunan Adım İstanbul, yeni ev hayali kuranlara 432 bin TL’den başlayan fiyatlar için özel bir ödeme planı hazırlıyor. Yüzde 25’i peşin, yüzde 25’i şirket bünyesinde 36 aya varan taksit seçenekleri sunulan Adım İstanbul’da ödemenin geri kalan yüzde 50’lik kısmı ise 4 taksite bölünerek 6 ayda bir ödenebiliyor.

Adım İstanbul'da hafta sonuna özel fırsatlar

Şehir yaşantısından kopmak istemeyenleri iki adımda istekleri ile buluşturan Adım İstanbul, 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar, dev projelerin buluşacağı Başakşehir’de yer alıyor. Projede, skylight’lı kapalı yüzme havuzu, fitness center, hamam, soyunma odaları, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları ve su oyun havuzları bulunuyor.

Başakşehir’de kurulacak olan yeni kent meydanına komşu konumda yer alan Adım İstanbul fiyatları, 432 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fırsatlardan yararlanmak isteyenlere; yüzde 25 peşin, yüzde 25 şirket bünyesinde 36 aya varan taksit seçeneği ve geri kalan yüzde 50 için ise 4 taksitle 6 ayda bir ödeme fırsatı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Intaya-intes Ve Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul