Adım İstanbul'da ön satış avantajları!

Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'da ön satış avantajları başladı

Adım İstanbul'da ön satış avantajları!

Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'da ön satış avantajları başladı. 

İstanbul'un merkezi haline gelen Başakşehir, Türkiye'nin en büyük şehir parklarından birine ev sahibi olacak. 372 bin metrekare büyüklükteki, bu park, yürüyüş parkurları, spor alanları, peyzaj ve bisiklet yolları ile dünyanın her yerinden ziyaretçilerin ilgisini çekecek. 

Ön satışları başlayan Adım İstanbul, yakın çevredeki geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitesini birkaç adım ileriye taşıyor. 

Zengin sosyal donatılar
Adım İstanbul sahip olduğu sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. İki sosyal tesis bulunan projede skylight’lı kapalı yüzme havuzu, fitness center, hamam – soyunma odaları yer alıyor. Proje içinde çocuk oyun alanları, dinlenme terasları ve su oyun havuzlarının bulunduğu peyzaj alanlarıyla Başakşehir’in yeni merkezinde metroya yakınlığı, Şehir Parkı’na açılan caddesi ve cadde mağazalarıyla konut sahiplerine tüm sosyal olanakları bir arada sunuyor. 

Ön satış avantajları
615 daire ve 120 ticari üniteden oluşan Adım İstanbul projesinde 2+1’den 5+1’e kadar 6 farklı daire ve 22 farklı m2 seçeneği bulunuyor. Ön satış avantajıyla peşin alımlarda %10’a varan indirim fırsatı sunan projede fiyatlar 406.800 TL’ den başlıyor.

Firma Bilgisi: Intaya - Eyg Yapı - Intes Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul