Adım İstanbul'da ön satışlar başladı!

726 milyon lira proje bedeline sahip, Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'da ön satışlar başladı

Adım İstanbul'da ön satışlar başladı!

726 milyon lira proje bedeline sahip, Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'da ön satışlar başladı. 

İntaya, EYG Yapı ve İntes Yapı ortaklığı ile inşa edilen Adım İstanbul, İstanbul Başakşehir'de yükseliyor. 615 adet daire ve 120 adet ticari üniteden oluşan proje 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. 35 bin 76 metrekarelik alanda yükselen Adım İstanbul projesi 6 blok halinde satışa sunuluyor. 

Projede satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiyor. Konutların fiyatları 464 bin TL'den başlıyor. Adım İstanbul ödemeleri ise şöyle; konut sahibi olmak isteyenlere peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı veriliyor ve firma kapsamında yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. 

Evvel İstanbul'un yanında yükselen Adım İstanbul; 3. Köprü'den, 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar dev projelere imza atılan bölgenin çatısı altına giriyor.  

Adım İstanbul projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal özelikleri içerisinde; çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor.  

Binalarda asansör, hidrofor, jeneratör ve su deposu imkanları bulunuyor. Zemin etüdü yapılmış olan Adım İstanbul projesi deprem yönetmeliğine uygun koşullarda yükseliyor. 

Ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı ile dikkat çeken Adım İstanbul, Başakşehir  Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na komşu. Sağlık Kent'e ise  sadece 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan projede teslimlerin Ocak 2018 tarihinde yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Intaya-intes Ve Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul