Adım İstanbul'da yüzde 10 indirim fırsatı

İstanbul Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'da peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor

Adım İstanbul'da yüzde 10 indirim fırsatı

İstanbul Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'da peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana gelen Adım İstanbul projesi 16 bin 423 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Daire fiyatlarının 406 bin 800 lira ile 1 milyon 529 bin 500 lira arasında değiştiği Adım İstanbul projesinde peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Adım İstanbul projesinin detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanan Adım İstanbul satılık daire büyüklükleri 60 ila 200 metrekare arasında değişiyor. Ön satışların başladığı proje, Evvel İstanbul projesinin yanında yükseliyor. 

Adım İstanbul projesinde daire sahibi olacaklar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, süs havuzu ve güvenlik gibi imkanlardan yararlanabiliyor. Projenin diğer ayrıntıları henüz açıklanmadı. 

İntaya, EYG, İntes İş Ortaklığı ile inşa edilen Adım İstanbul 6 bloktan oluşuyor. Projede konutların dışında 120 adet ticari ünite de yer alıyor. Ulaşım, sağlık ve eğitim imkanlarına yakınlığı ile dikkat çeken Adım İstanbul projesi Başakşehir Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na komşu olarak yükseliyor. 

Adım İstanbul iletişim bilgileri
Adres : Kayaşehir Bulvarı, No: 2 Başakşehir - İstanbul 
Telefon : 0850 207 07 77
Web adresi : www.adimistanbul.com.tr
E-posta adresi : info@adimistanbul.com.tr

Firma Bilgisi: Intaya - Eyg Yapı - Intes Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul