Adres Koru Evleri

Bayraktar İnşaat güvencesiyle Sancaktepe'de hayata geçirilen Adres Koru Evleri nerede, fiyatları ne kadar? Adres koru evleri iletişim ve adres bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz!

Adres Koru Evleri


Bayraktar İnşaat tarafından İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Adres Koru Evleri konut sahibi olmak isteyenlere yeşillikler içinde bir yaşam fırsatı sunuyor.

Adres Koru Evleri proje özellikleri 

8 blokta 312 daireden meydana gelen Adres Koru Evleri'nde konutların yanı sıra 37 adet cadde mağazasına yer veriliyor. 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen projede büyüklükleri 112 ila 146 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. 1+1 ve 1+0 tipinde dairelere yer verilmeyen proje kayalık zeminde inşa edildi. Adres Koru Evleri diğer özellikleri ise şöyle; 

Binadaki kat sayısı: 8 
Toplam daire sayısı: 320 
Otopark: Kapalı ve ücretsiz
Mağaza sayısı: 37

Adres Koru Evleri

 

Adres Koru Evleri nerede? 

Sancaktepe'de hayata geçirilen Adres Koru Evleri, şehit hastanesine 1,5 kilometre, belediye binasına 2 kilometre, Maltepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, Aydos Ormanı'na 4 kilometre, Brandium AVM'ye 8 kilometre, Viaport'a 13 kilometre ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 14 kilometre mesafede konumlanıyor.  

 

Adres Koru Evleri

 

Adres Koru Evleri sosyal donatıları 

Sakinlerine güvenli bir yaşam sunan Adres Koru Evleri projesinin sosyal imkanları arasında yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu, spor alanları, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları ve her daireye özel depo alanı bulunuyor. Sancaktepe Adres Koru Evleri daireleri ayrıca ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

 

Adres Koru Evleri

 

Adres Koru Evleri iletişim bilgileri 

Adres Koru Evleri fiyatları ve son durum bilgilerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Adres Koru Evleri iletişim adresi şöyle; Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. Yıldırımlar Sok. No:10 Sancaktepe / İstanbul 
Proje ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 444 4 535 numaralı telefondan arama yapabilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Bayraktar Inşaat
Proje Bilgisi: Adres Koru Evleri