Adres Sancaktepe'de son fırsatlar

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Adres Sancaktepe'nin 2. etabında son konutlar sahiplerini bekliyor

Adres Sancaktepe'de son fırsatlar

Dumankaya İnşaat,  1. etap satışları çok kısa bir süre içerisinde tamamlanan projenin 2. etap konutlarını da satışa çıkardı. Yüzde 100 kazandıracak projede, ilk çıkış fiyatları ile satışa çıkarılan Adres Sancaktepe 2. etabın son fırsatları tüketicileri bekliyor. 

Adres Sancaktepe'den sektöre yeni soluk
Adres Sancaktepe projesine gösterilen yoğun ilgi hakkında bilgi veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Barış Dumankaya, Adres projeleri ile yatırım amaçlı konut edinme konusunda sektöre yepyeni bir soluk getirdiklerini belirtti.

Dumankaya: “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz Adres projelerimiz ile hem yatırımcılara hem de projenin hayata geçirildiği bölgeye katma değer sağladık. Yarım asrı aşan tecrübemiz ile hayata geçirdiğimiz ve yatırımcısına yüksek oranda bir kâr sunmayı hedefleyen projelerimizin başarıları Dumankaya İnşaat’ın sektörde sağladığı güvenin de en önemli göstergesi. Adres Sancaktepe’de ayrıcalıklı konumu ve sahip olduğu özellik ve sosyal donatıları ile oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerin ilgi gösterdiği bir proje oldu.”  

Proje Bilgisi: Adres Sancaktepe