Adres Yalıkavak start verdi

M2 Turizm İnşaat AŞ. Bodrum’un en iddialı konseptlerinden biri olan Adres Yalıkavak projesinin startını verdi

Adres Yalıkavak start verdi

Mehmet Ceylan ve Mustafa Yılmaz ortaklığı olan M2 İnşaat AŞ.’nin Bodrum’daki ilk yatırımı olan Adres Yalıkavak projesi hayata geçiyor.

Proje, denize sıfır konumu ve geniş bir yeşil alanda villaların birbirlerinden tamamen bağımsız olmaları ile dikkat çekiyor.Her açıdan önemli farklılıklar içeren ve benzersiz üstünlüklere sahip Adres Yalıkavak projesi; Bodrum’un en prestijli, en özenli villalarının bulunacağı adres olacağını şimdiden hissettiriyor.

32 adet villa ve 14 adet villa dairesi olarak planlanan proje, aynı zamanda büyük m2 kullanım alanlarıyla benzersiz bir ferahlık sunuyor. Ayrıca villaların yaklaşık 500 m2 ila 1200 m2 bahçeleri ve özel havuzları ile birlikte villa sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Kumsala 7 dakika mesafede
Projenin denize sıfır olarak planlanmış olması, villa sakinlerinin yürüme mesafesiyle sahildeki iskeleye, teknelerine ve kumsala ulaşmalarını sağlıyor. Projenin Yalıkavak marinaya sadece 7 dk mesafede oluşu önemli bir avantaj olarak değerlendiriliyor.

Proje alanında kot farkından dolayı hiçbir villa bir diğerinin manzarasını engellemiyor. Villa sakinleri bahçelerinde otururken bile muhteşem Gökçebel ve Tilkicik koyunun eşsiz panoramik manzarasını doyasıya seyredebiliyor.

Denizin tüm avantajlarından faydalanma adına tüm fırsatları sunun Adres Yalıkavak, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları ve hobi bahçeleri gibi insanları günlük yaşamın tüm stresinden uzaklaştıracak alternatiflerle donatılmış şekilde inşa ediliyor.

Çevre Dostu Konfor...
Projede yolların tamamının yer altında olması planlanıyor, böylece villaların etrafı trafikten ve gürültüden arındırılmış, villa sakinleri yeşil alan ve sosyal tesislerden maksimum düzeyde yararlanma olanağı buluyor. Böylece otomobiller Bodrum’un sıcak ikliminin etkilerinden korunuyor. Site girişinden itibaren otomobiller yeraltından villanın oto parkına kadar ulaşıyor ve villa sahibi birkaç adım atarak evine rahatça ulaşıyor.

2016 Haziran'da yaşam başlıyor
Tesis içerisinde inşa edilecek olan lüks butik otel, seçkin müşterilerinin yanı sıra villa sahiplerinin misafirlerine de hizmet verecek. Villa sahipleri isterler ise otelin tüm imkânlarından ve spa’sından faydalanabileceği gibi, spor kompleksi, açık alan spor alanları, havuzlar, hobi bahçeleri, çocuk oyun alanları gibi tüm imkânlardan faydalanabilecekler.

‘Hayat Bir Kere Yaşanır!’ sloganı ile sunulan ve Bodrum’un en prestijli projesi olan Adres Yalıkavak’ta, 2016 yılı Haziran ayında yaşam başlıyor.

 "Adres Yalıkavak start verdi" Başlıklı Haberin Galerisi

Adres Yalıkavak start verdi

Adres Yalıkavak start verdi

Adres Yalıkavak start verdi

Adres Yalıkavak start verdi

Proje Bilgisi: Adres Yalıkavak