AE Arma Ortadoğu'nun en büyükleri arasında

Ortadoğu'da hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken AE Arman-Elektropanç, MEP Middle East tarafından bölgenin en büyük üç müteahhitlik firmasından biri olarak gösterildi

AE Arma Ortadoğu'nun en büyükleri arasında

Son dönemlerde Ortadoğu'daki faaliyetlerine hız veren AE Arman-Elektropanç, Ortadoğu'nun en büyük üç müteahhitlik firmasından biri olarak gösterildi. Firma, MEP Middle East'in "Ortadoğu'nun En Büyük 25 Müteahhitlik Firması" listesinde üçüncü sırada yer aldı

AE Arma Ortadoğu'nun en büyükleri arasında
Teknik müteahhitlik sektörünün dünyaca ünlü dergisi MEP Middle East'in yayınladığı En Büyük 25 Müteahhitlik Firması listesine ikinci kez girme başarısını gösteren AE Arma, bu sene 10 basamak birden yükselerek, 13. sıradan 3. sıraya sıçradı. AE Arma halen, Dubai, Kadar, Lübnan Abu Dhabi gibi Körfez ülkelerinin yanı sıra, Rusya,Cezayir ve Azerbaycan'da faaliyetlerini sürdürüyor.

 

AE Arma Ortdoğu'nun en büyükleri arasında

 

AE-Arma'nın başarı hedefi
AE Arma-Elektropanç
'ın başarılarının artarak devam edeceğini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan, "teknik müteahhitlik alanında bir dünya markası olma hedefine her gün yaklaştıklarını belirterek:

"Dünya çapında prestijli yayın organlarının hazırladığı bu listelerde Ortadoğu’nun en büyük üçüncü teknik müteahhitlik firması olarak yer almanın mutluluğunu ve Türkiye adına gururunu yaşıyoruz.  " ifadelerini kullandı.

AE-Arma dünya listlelerinde
Firma bu sene içerisinde ayrıca, inşaat sektörünün en önemli uluslararası dergilerinden biri olan ENR tarafından da Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik firması listesine üst üste ikinci kez katılma başarısı göstermişti. 2015 yılında 16 basamak yükselen AE, 229. sırada yer aldı.