Aeropark’ın home-ofis satışları devam ediyor

Esas Gayrimenkul ’ün ilk Türkiye projesi Esas Aeropark’da kalan 2 bin metrekare ofis alanının kiralamaları ve 42 adet home-ofis’in satışları devam ediyor

Aeropark’ın home-ofis satışları devam ediyor

3 Ekim 2012 / emlakwebtv
Esas Holding bünyesinde ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul; İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de inşa ettiği Esas Aeropark ile Türkiye’deki ilk projesini hayata geçirmiş oldu. Toplamda 70 milyon dolarlık bir yatırım ile gerçekleştirilen Esas Aeropark karma projesi kapsamında yer alan 28 bin metrekarelik kiralanabilir ofis alanının 10 bin metrekaresi, Esas Holding’in havacılık şirketi Pegasus’un yeni yönetim binası olarak inşa edildi. Projenin 16 bin metrekaresi ise Netaş’a kiralanarak son 3 – 4 yılın tek seferde ve inşat sürerken gerçekleştirilen en büyük ofis kiralamasına imza atılmış olundu.
İki bloktan oluşan Esas Aeropark; 71 metrekare’den 146 metrekare’ye kadar çeşitli seçeneklere sahip konutlardan oluşuyor. Home-ofis kullanımına yönelik 1+0, 1+1, 2+1 konseptindeki dairelerin fiyat aralığı ise 200 Bin TL ile 600 Bin TL arasında değişiyor.
Alışveriş sokağı, spor alanları, fitness center, kapalı havuz ve özel güvenlik sistemi gibi çevre, sosyal ve sportif olanakların ön planda tutulduğu Esas Aeropark bünyesinde Boyner Grup çatısı altında yer alan Back-Up üyelik sistemi tarafından alt yapısı oluşturulan concierge hizmetleri de sağlanıyor. Esas Aeropark sakinlerine 7 gün 24 saat hizmet vererek konfor ve kolaylığı yaşatmayı hedefleyen concierge hizmetleri kapsamında; konut yardım hizmetlerinden, gıda alışverişi ve her türlü teslimat organizasyonuna, eve yemek hizmetinden, kuru temizleme hizmetine, çiçek gönderim organizasyonundan, fatura ödeme hizmetine kadar birçok hizmet bulunuyor.
Proje, avantajlı lokasyonu ile Sabiha Gökçen Havaalanı’na araçla 1 buçuk dakika, Viaport Alışveriş Merkezi’ne 5 dakika, Organize Sanayi Bölgesi noktalarına 10 dakika, Teknopark’a ise 1 dakika mesafede bulunuyor.
Esas Gayrimenkul Esas Aeropark projesi kapsamında; kiralama danışmanı olarak Kuzeybatı Gayrimenkul Hizmetleri ile konut satış danışmanı olarak da Proje Beyaz Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri ile işbirliği gerçekleştiriyor.