Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın yapılacak!

Toki'nin emekliler için özel olarak hayata geçirdiği Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın gerçekleşecek

Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın yapılacak!

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın (27 Ocak 2016) saat 10:00'da Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kongre Merkezi'nde yapılacak. 

300 konutun sahiplerini bulacağı Afyon Merkezi Toki Emekli Konutları kura çekilişinde hak sahibi olmaya hak kazanamayanlar 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden başvuru bedellerini geri alabilecekler. 

Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın yapılacak!

75 metrekare büyüklüğünde 2+1 tipinde 300 adet konutun sahiplerinin bulacağı Afyon Merkez Toki Konutları kura çekilişi saat 10:00'da yapılacak. Projede konutların fiyatları 85 bin TL olarak belirlendi. 

Toki Afyon Merkez Konutları kura çekilişinde hak sahibi olanlara konutlar, başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında verilecektir. 

Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın yapılacak!

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Toki Emekli Konutları'nda 180 ay vade için ortalama taksit tutarı 416 TL, 240 ay vade için ise ortalama taksit tutarı ise 283 TL olarak belirlendi. Afyon Merkez Toki Konutları kura sonuçlarını yarın 10:00'dan sonra emlakwebtv.com adresinde bulabilirsiniz. 

Toki Emekli Konutları başvuru şartları

- T.C. vatandaşı olmak, 
- Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor ve projenin bulunduğu il/ilçe nüfusuna kayıtlı olmak, 
- Kendisine eşine veya velayeti altındakiş çocuklara ait tapuda kayıtlı bir konutun olmaması,
- Aylık hane gelirinin en fazla net 3.200 TL olması (İstanbul için 3.700 TL),
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına 1 adet başvuru yapabilecektir.