Afyonkarahisar'a dev yatırım: Park Afyon

Afyon Girişim A.Ş. tarafından 120 milyon dolarlık yatırımla Afyonkarahisar'da hayata geçirilen alışveriş merkezi Park Afyon'un açılışı 10 Eylül'de yapılacak

Afyonkarahisar'a dev yatırım: Park Afyon

Afyonkarahisar'ın alışveriş merkezi olarak inşa edilen Park Afyon'un açılışı, 18 aylık inşaatın ardından yarın(10 Eylül) yapılacak. ECE Türkiye imzası taşıyan yatırım, 120 milyon dolara mâloldu.

Afyonkarahisar'ın AVM'si: PARK AFYON
Batı Anadolu'nun kavşak noktası olarak bilinen Afyonkarahisar ilk AVM'sine kavuşuyor. 45 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Park Afyon, 18 ay süren inşaatının ardından, yarın yapılacak olan açılışa hazır hale getirildi. 4 kat üzerinde toplam 160 mağaza içerecek olan Park Afyon, ulusal ve uluslararası moda markalarının yanı sıra çok katlı mağazalar ve süpermarket bölümünün yanı sıra, teknoloji market, buz pisti, bowling salonu ve sinema gibi sosyal donatı alanlarına sahip olacak. Projede 2 bin kişilik oturma kapasiteli yeme içme alanlarının yanı sıra Türk ve dünya mutağından lezzetler içeren restaurant grubu yer alacak. 

Afyonkarahisar'a dev yatırım: Park Afyon

Bin 400 kişiye istihdam imkanı
Proje ile ilgili bir açıklama yapan Afyon Girişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aktan, Afyonlu işadamlarının sermaye ve emek birlikteliği içerisinde Afyon'a değer yaratacak projeler için çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak: 

"ECE Grubu’nu yanımıza alarak doğru bir karar vermiş olduğumuzu görüyoruz. Park Afyon’un şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine bulunacağı katkı, yaklaşık 1.400 kişiye yaratacağı iş olanakları ile Afyonkarahisar’ın bölgedeki önemini artıran unsurlardan ve şehrimizin yüz akı projelerinden biri olacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar'a dev yatırım: Park Afyon

Dünyanın en önemli markaları Park Afyon'da
Park Afyon
, dünyanın en önemli markalarını Afyonkarahisar'a getirecek. Başta Boyner ve CarrefourSA olmak üzere Cinemaximum, Armağan Oyuncak ve LCWaikiki, TeknoSA gibi markalar Park Afyon'da buluşuyor. 

Firma Bilgisi: Ece Türkiye
Proje Bilgisi: Park Afyon