Ağaoğlu Arabistan'da proje mi yapacak?

Ağaoğlu Şirketler Grubu Uluslararası Satış Koordinatörü Halil İbrahim Demirhan Ağaoğlu'nun Suudi Arabistan'da arsa baktığını, 2014 veya 2015 yıllarında proje yapacağını açıkladı

Ağaoğlu Arabistan'da proje mi yapacak?

8 Ekim 2013 / emlakwebtv
Dubai Cityscape Global 2013 Fuarı'na Bakırköy 46 ve Maslak 1453 projesiyle katılan Ağaoğlu standına Dubaililerin ilgisi büyüktü. Dubai İslam Bankası Kurucusu ve ailesi, Dubai Emniyet Genel Müdürü, Emirates NBM Genel Müdürü Maslak 1453 ve Bakırköy 46 projesinde 4 blokla ilgilendiklerini açıkladı. Ayrıca Emirates NBD Bankası Genel Md. İstanbul Finans Merkezinde bir bina alıp Türkiye’de merkez bankası yapmak istediklerini belirtti.

Dubai Cityscape Fuarı’nda konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Uluslararası Satış Koordinatörü Halil İbrahim Demirhan “Türkiye çok büyük bir ülke ve her yıl yüzde 10 büyüme kaydediyor. Bu büyümenin yüzde 5'lik bölümü gayrimenkule ait” dedi. Yabancı alıcılara tapu teslimlerinin hemen gerçekleştirilmesi gerektiğini söyleyen Demirhan, askeriye, valilik ve tarım arazilerinde izinlerin verilmesi gerektiğini bildirdi.

Ayrıca Halil İbrahim Demirhan, Ağaoğlu'nun Suudi Arabistan'da arsa baktığını, 2014 veya 2015 yıllarında proje yapacağını açıkladı.

Alican Ağaoğlu ise 2013 ve 2014'te Almanya, İngiltere ve Rusya da satış ofisi açmayı planladıklarını açıkladı.