Ağaoğlu Central Park İstanbul

Ağaoğlu İnşaat imzası ile İstanbul Bakırköy'de hayat bulan Ağaoğlu Central Park İstanbul teslimlerinin 2018 yılında başlaması planlanıyor

Ağaoğlu Central Park İstanbul

Ağaoğlu İnşaat imzası ile İstanbul Bakırköy'de hayat bulan Ağaoğlu Central Park İstanbul teslimlerinin 2018 yılında başlaması planlanıyor. 2013 yılı Temmuz ayında düzenlenen lansmanla satışa sunulan Bakırköy 46 projesinde isim değişikliğine gidildi. Projenin ismi ''Central Park İstanbul'' olarak değiştirildi. 

Central Park İstanbul, 23 Mart 2016 tarihinde düzenlenen lansmanla satışa sunuldu. Veliefendi Hipodromu'nun karşısında yükselen Central Park projesinin mimarisi de değiştirildi. Satışa çıktığı andan itibaren yabancı yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılaşan projede lansmanda Arap bir yatırımcı 25 milyon dolarlık yatırım yaparak Central Park İstanbul projesinden farklı tiplerde daireler satın aldı. 

Ağaoğlu Central Park İstanbul

3. kattan itibaren deniz manzarasına hakim olan projede blokların en üst katında yer alan loft daireler 180 derece İstanbul manzarasına sahip. Ağaoğlu Central Park İstanbul fiyatları metrekaresi ortalama 6 bin 800 dolardan başlangıç gösteriyor. Projede dolar kuru ise 2,80 TL olarak sabitlendi. Lansmana özel ise yüzde 15 indirim gerçekleşti. Proje tamamlandığında metrekare birim fiyatının 10 bin doların üzerinde olması bekleniyor. 

Ağaoğlu Central Park İstanbul projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasındaİ açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, futbol sahası, fitness merkezi, kameralı güvenlik, deniz manzarası, güneşlenme terası, restoran, sauna ve tenis kortu bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Ağaoğlu Central Park İstanbul

45 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Ağaoğlu Central Park İstanbul projesi 21 ila 22 katlı 5 blokta toplam 1155 konut ve 12 adet villadan oluşuyor. Central Park projesinde daire büyüklükleri ise 59 metrekare ile 608 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projenin 2018 yılında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ağaoğlu Central Park İstanbul