Ağaoğlu’dan Ataşehir’e yeni proje!

Ağaoğlu bugüne kadar pek çok konut projesi ürettiği Ataşehir’de, şimdi My Newwork Ataşehir isimli ofis projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor

Ağaoğlu’dan Ataşehir’e yeni proje!

Ataşehir’de binlerce konuta imza atan Ağaoğlu Şirketler Grubu, şimdi de bölgede yeni bir ofis projesine imza atıyor. My Newwork Ataşehir ismini taşıyan proje, Ülker Sports Arena’nın hemen yanında yükselecek.

Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı’nın  “Modern zamanların Kapalı Çarşısı” olarak tanımladığı ve “Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini bugünde koruyorsa, My Newwowrk’te değerini hep” koruyacak dediği proje toplam 345 bağımsız bölümden oluşacak. 50 ila 200 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ofislerin yer alacağı ofis bloğunun altında ise açık alana yayılan çarşı, yeme içme alanları, sanat galerileri ve tiyatro salonu bulunacak.

Hasan Rahvalı, Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan My Newwork Ataşehir için projeyi hazırlarken sadece bir ofis değil, iş verimliliği için gereken her şeyi düşündüklerini ifade ederek, projede ofis alanlarının yanı sıra dünya ve Türkiye’nin önde markalarının, farklı lezzetler sunan kafe ve restoranların yer alacağı açık bir çarşının da yer alacağını söyledi.

 

Proje Bilgisi: Yeni Proje