Ağaoğlu "dijitalleşmede de" liderliğe oynuyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Akdeniz İnşaat, Türkiye'nin Dijitalleşme Endeksi'nde zirvede yer aldı.

Ağaoğlu

Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Akdeniz İnşaat Türkiye'nin Dijitalleşme Endeksi'nde zirvede yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Türkiye Bilişim Vakfı ve Vodafone'nin desteğiyle gerçekleştirilen Dijitalleşme Endeksi,bilimsel bir yaklaşım ve sistematik metodolojik yaklaşımla gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk ölçümü olma özelliği taşıyor

Dijitalleşmede de Ağaoğlu liderliği
Akdeniz İnşaat adına ödülü alan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Önder Halisdemir, bundan böyle yalnızca dijital çağır gerekliliklerini yerine getiren şirketlerin ayakta kalacağını belirterek: 

"Biz bunu erken fark eden şirketlerden biriyiz. Dijitalleşme anlamında dünyayı ve trendleri iyi analiz ediyor, yeni fikirler geliştiriyoruz.Bu çalışma ve yönelimlerimizin ülkemizin en saygın kuruluşları tarafından da onanması ve ödüle layık görülmesi bizleri mutlu etti..." ifadelerini kullandı.

Büyük hedef :Accenture Dijitalleşme Endeksi Araştırması
2013 yılında 500 milyon TL ve ciro büyüklüğüne sahip olan şirketlerin katılma hakkı kazanabileceği Accenture Dijitalleşme Endeksi Araştırması'na,konsolide aktif büyüklüğünün toplam değeri en az 30 milyar TL olan kamu ve özel bankalar ve toplam prim üretimi en az 500 milyon TL olan hayat dışı sigort şirketleri katılabiliyor. 

Akdeniz İnşaat, söz konusu kriterler doğrultusunda hizmet verdiği sektör içerisinde Accenture Dijital endeks skorunu elde eden şirket olmayı başardı.