Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?

Ağaoğlu Şirketler Grubu, ''Dünya En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru''nu 2770 kişi ile kırdı

Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?

Ağaoğlu Şirketler Grubu, ''Dünya En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru''nu dün kırdı. Maslak 1453 projesinin ortak alanında basına açık bir şekilde düzenlenen toplantıda, 1306 kişi ile olan rekor, 2770 personel ile Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun oldu. 

İş güvenliği açısından baretlerin önemine dikkat çekme amacıyla gerçekleşen rekor denemesine  Guinness tescilli hakemi Şeyda Subaşı Gemici'de katıldı. Gemici "2770 kişi ile rekorun sahibi Ağaoğlu Şirketler Grubu'nu tebrik ediyorum. İşçi sağlığı ve güvenliği konusunda dünya çapında farkındalık yaratarak bu rekor denemesini düzenlediği için ve Türkiye'nin tanıtımına katkı sağladığı için Sayın Ali Ağaoğlu'na teşekkür ediyorum"dedi.

Guinnes Rekorlarına göre; ortak alanda toplanan personelin 5 dakika alanda kalma ve baretlerin çıkarıulmama kuralı vardı. 

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu şu açıklamalarda bulundu:
Bu ödülü sizler adına alıyorum. Bu ödül sizlerin ve alın terinizin. Ağaoğlu bugün bir noktaya geldiyse, bu sizlerin emeğiyle oldu. Hepinize şükranlarımı, saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Buradaki her arkadaş benim için çok değerli. Sizlerin canı benim paramdan da malımdan da daha değerli. Bu hayat sizin hayatınız kendinizi seviyorsanız önlemlerinizi lütfen eksik etmeyin

"Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?" Başlıklı Haberin Galerisi

Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?

Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?

Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?

Ağaoğlu Guinnes'e nasıl girdi?