Ağaoğlu İnşaat projelerinde kampanya

Ağaoğlu İnşaat, GYODER’in başlattığı kampanyaya beş projesi ile tam destek veriyor

Ağaoğlu İnşaat projelerinde kampanya

Ağaoğlu İnşaat, GYODER ( Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği ) tarafından ekonomiye güç kazandırmak amacı ile başlatılan kampanyaya tam destek veriyor. Ağaoğlu İnşaat kampanyaya Andromeda Gold, My Home Maslak, My Newwork, My Towerland ve My World Europe projeleri ile dahil oluyor.

GYODER kampanyasının detayları ise şöyle; konut bedelinin yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan yüzde 80’lik tutar için ise 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile vade yapılıyor. 1 Ağustos 2016 tarihinde başlayan kampanyanın 31 Ağustos 2016 tarihinde son bulması bekleniyor.

1) Ağaoğlu Andromeda Gold Ataşehir 

Ağaoğlu Andromeda Gold, İstanbul Anadolu Yakası’nın Ataşehir ilçesinde yükseliyor. Zemin+51 kat ve toplam 398 daireden oluşan Andromeda Gold, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor.

2) Ağaoğlu My Home Maslak

My Home Maslak, 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Projede studio dairelerden, 3+1’e ve 4+1’den teras evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

3) Ağaoğlu My Newwork

Ağaoğlu My Newwork, İstanbul Anadolu Yakası’nın Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Proje, Ülker Sports Arena’nın tam yanındaki arazi alanı üzerinde bulunuyor.

4) Ağaoğlu My Towerland

My Towerland, Ağaoğlu'nun My World'ten sonra Ataşehir'de gerçekleştirdiği ikinci büyük projesi olma özelliği taşıyor.

5) Ağaoğlu My World Europe

My World Europe, Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde bulunuyor. Proje; Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olmak üzere 3 bölümde yer alan 17 blokta toplam 3 bin 80 konut ve 20 ikiz villadan oluşuyor.

 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Inşaat